Categorieën

×

Hewlett Packard Enterprise 40GB QSFP+ MPO netwerk transceiver module 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm

Product details
Merk Hewlett Packard Enterprise
GTIN unknown
Categorie Netwerkkaarten en -adapters
MPN 747698-B21
Hewlett Packard Enterprise 40GB QSFP+ MPO netwerk transceiver module 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm
€ 130.00
Spare IT
Verzendkosten € 9.95
Totale prijs € 139.95
Omschrijving
Hewlett Packard Enterprise 40GB QSFP+ MPO netwerk transceiver module 40000 Mbit/s QSFP+ 850 nm